Domki Letniskowe Polanki23

Atrakcje Łeby i okolic

Łeba to jedno z najurokliwszych miast położonych na Pomorzu, kochamy je niezmiennie od wielu lat i co roku wydaje nam się piękniejsze. Niewiarygodna infrastruktura wydm, bogactwo krajobrazu oraz mnogość dostępnych atrakcji sprawiają, że zjeżdżają się tu turyści nie tylko z Polski, ale i zza granicy.

Nasz kompleks Polanki23 położony jest w bardzo bliskiej okolicy największych punktów turystycznych i rozrywkowych miasta, a od centrum miasta dzielą nas zaledwie 2.5 km.

Labirynt Park

świetna zabawa dla dużych i małych, dla rodzin z dziećmi jak i zakochanych par

 

Szukajcie prawidłowej drogi, zdobywajcie bazy, odkrywajcie przygotowane przez nas atrakcje. Dla najmłodszych posiadamy specjalne drewniane wózki, by zabawa była dla nich jeszcze wspanialsza. Sprawdźcie swoją orientację w terenie o powierzchni 5000 m2, porównajcie czas przejścia labiryntu z innymi. Specjalnie dla waszych pociech przygotowaliśmy mały edukacyjny labirynt, oraz inne logiczne i zręcznościowe zabawy. Świetna zabawa na świeżym powietrzu z Labirynt Park Łeba gwarantowana.

Park Linowy Tarzan

atrakcja dla dzieci, młodzieży i dorosłych

 

Park Linowy Tarzan Park jest atrakcją dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W parku tym oddają do dyspozycji Klientom 4 trasy. Trasa "zielona" przeznaczona jest dla dzieci malutkich. Trasa "żólta" dla dzieci w wieku szkolnym, natomiast trasa "czerwona" i "niebieska" dla młodzieży i dorosłych. Park znajduje się w zachodniej części Łeby przy ul. Do Rąbki (kierunek ruchome wydmy).

Morskie Rejsy Pasażerskie

doskonała rozrywka dla całej rodziny

 

Żegluga Pasażerska Łeba to doskonała rozrywka dla całej rodziny.

Oferowane są rejsy dwoma statkami: Denegą oraz Gryfem. Rejs to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu w Łebie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Na statku Denega dodatkowych atrakcji dostarczy Państwu pirat Criss Sparrow, który zaraża wszystkich swoją energią i dobrym humorem.

Przejdź do góry strony

Włącz dźwięk